قوانین و شرایط ثبت، پردازش و ارسال سفارش :

 

- قابل توجه مشتریان عزیز، در حال تنها قادر به ارسال سفارشات در حوزه شهری شهرستان اردبیل هستیم و برای ارسال سفارشات خارج از حوزه شهری اردبیل، باید با بخش فروش تماس حاصل فرمائید.


- روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه (08 صبح لغایت 17) و پنج شنبه (08 صبح لغایت 12 ظهر) هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی و مناسبت های خاص مذهبی و فرهنگی (رویدادهای غیرمترقبه) است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. فروشگاه آیلار به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد. 

 

- کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در فروشگاه آیلار به وسیله ارسال کد سفارش و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. فروشگاه آیلار همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه آیلار به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه آیلار محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.

 

- در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند فقدان زمان مورد نیاز برای تهیه محصول یا غیره، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

 

- فروشگاه آیلار مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود.

 

- حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند تراکم زیاد سفارشات، بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه آیلار محفوظ است.

- در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش تومانی کالاهای موجود در فروشگاه آیلار، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای فروشگاه آیلار محفوظ است. فروشگاه آیلار در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت فروشگاه آیلار می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

 

- کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، فروشگاه آیلار جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند. همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از قبل پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد و رسید مرتبط با تحویل سفارش را امضا و تایید نماید.