سوالات متداول


کیک ها کجا تهیه و تولید می شوند؟

تمامی کیک های سفارشی مشتریان عزیز، توسط بیش از 20 پرسنل متخصص کیک پز و دارای مجوزهای بهداشتی و رسمی در کارگاه های تولیدی قنادی آیلار با نظارت شبانه روزی خودکار (با استفاده از اتاق مانیتورینگ) و بازرسی های مستمر مسئولین و ناظرین قنادی آیلار تولید می شوند. قنادی آیلار با افتخار اعلام می دارد، کیک های سفارشی مطابق سفارش مشتریان تهیه و توسط ناظرین دائمی کیک پزی  بر کیفیت، بهداشت و سلامت آنها نظارت می شود. نشانی کارگاه های تولیدی قنادی آیلار :

  • شعبه 1 : اردبیل، بزرگراه شهدا، خیابان شهید برزگر، روبروی بانک کشاورزی.
  • شعبه 2 : اردبیل، خیابان حافظ، اول رضوان.

محدوده مکانی قبول سفارشات کیک کجاست؟

در حال حاضر به علت حجم عظیم سفارشات مشتریان عزیز، کارگاه های کیک پزی قنادی آیلار تنها قادر به انجام سفارشات محدوده مکانی استان های: اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، گیلان و زنجان می باشد. در آینده نزدیک و با توکل بر خدا و عزم راسخ مسئولین، قنادی آیلار در نظر دارد با افزایش نیروی انسانی متخصص و تعداد کارگاه های کیک پزی به سفارش های شما عزیزان در سایر استان ها نیز رسیدگی کند.


آیا امکان سفارش فوری وجود دارد؟

قنادی آیلار برای جلب رضایت مشتریان و با بکارگیری تمام توان خود، سیاست قبول سفارشات حداقل 24 ساعت قبل از زمان تحویل را دنبال می کند و حداقل زمان برای تهیه و ارسال سفارشات 24 ساعت می باشد.

        

قابل توجه مشتریان عزیز می باشد که قنادی آیلار برای رفع مشکل تهیه فوری سفارش در کمتر از 24 ساعت، روزانه بصورت محدود نسبت به تهیه و تولید تعدادی از کیک های پرطرفدار و مخصوص خود اقدام می نماید تا در صورت ضرورت، با تزئین کیک های مذکور به سفارش فوری مشتریان ترتیب اثر داده شود. لازم به ذکر است که تعداد کیک های آماده شده روزانه بسیار محدود و غیرقابل سفارشی سازی می باشند و این راه کار صرفا بعنوان پلن پشتیبان در نظر شده است؛ لطفا از به تعویق انداختن ثبت سفارش خود به امید استفاده از این راه کار، اکیدا خودداری فرمائید. در صورت اتمام کیک های آماده تولید روزانه، قنادی آیلار هیچگونه مسئولیتی در قبال مشتری بر عهده نخواهد داشت. در صورت نیاز با شماره ثابت شعب قنادی آیلار تماس حاصل فرمائید.


آیا بعد از سفارش امکان انصراف یا تغییر در سفارش وجود دارد؟

به دلیل حجم عظیم سفارشات و سرعت بخشیدن به فرآیند تهیه سفارشات، بعد از ثبت نهایی سفارش، تهیه سفارش مذکور بصورت فوری در دستور کار قرار می گیرد، بدین جهت بعد از ثبت نهایی سفارش، امکان انصراف یا تغییر در سفارشات وجود ندارد. در صورت انصراف از دریافت سفارش، وجه دریافتی از بابت سفارشات کیک عودت داده نخواهد شد.